• Új
Hajózás a moszkva!!! Fekete BaoFeng UV-82 Walkie Talkie 5W 10km 136-174MHz & 400-520MHz Két Rádió Baofeng Ham Rádió uv82

Hajózás a moszkva!!! Fekete BaoFeng UV-82 Walkie Talkie 5W 10km 136-174MHz & 400-520MHz Két Rádió Baofeng Ham Rádió uv82

Buyers rating:
-14 % HUF 7544.00
HUF 8772.30

Az összeg

2015-ben Új Fekete Bao Feng UV-82 Walkie Talkie 136-174 MHz & 400-520 MHz Két Rádió - ingyenes szállítás
Teljesítmény : 5 W/1 W Frekvencia Tartomány : 136.00-174.00 MHz / 400.00-520.00 MHz-es Dupla Kulcs kétsávos Dual Watch Nagy &Alacsony fogyasztású Átállás Energiatakarékos VOX Funkció Széles/Keskeny Sáv Kiválasztása Automatikus háttérvilágítás kétsávos Készenléti Idő-out Timer (TOT) 50 CTCSS 104 DCS Kód hangutasításokat ANI Kód PC vagy Kézi Program, DTMF Kód AV-ID ATUO Billentyűzár Elfoglalt Csatorna Zárolása Funkció kétsávos, Kettős Kijelző Dual Standby Sürgősségi Riasztás Rend Szkennelés Funkció Relé Továbbítása Megerősítette (1750 HZ)
Ajánljuk :
Más javasoljuk :

A deklarált jellemzők

Méretek:
132mmX60mmX35mm
Tárolás A Csatornát:
128
Modell Száma:
UV-82
Márka Név:
BAOFENG
Is_Display:
Igen
Frekvencia Tartomány:
136-174MHz & 400-520MHz
Beszélni Tartomány:
5-8Km
Típus:
Két Rádió
Walkie Talkie Típus:
Hordozható
Anyag:
Műanyag
Maximális Hatótávolsága:
5 km-10 km

Kapcsolódó termékek

Kommunikációs Berendezések A Motorola Rádió Fülhallgató Levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola Rádió MTH800 MTH850 MTP850 MTS850
  • Új
Termék besorolása:

Kommunikációs Berendezések A Motorola Rádió Fülhallgató Levegő Cső Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola Rádió MTH800 MTH850 MTP850 MTS850

1 Pin Fülhallgató Fülhallgató ADÓVEVŐ a Motorola Hordozható Rádió MTH800 MTH850 MTP850 MTS850 Fülhallgató a WalkieTalkie MTH600 MTH650A Termék Jellemzői : * 100% ban új.* Kényelmes adóvevő az ADÓVEVŐ gombot, hát illik az ujját.* 2,5 mmes, 1Pólusú Csavaros csatlakozó, Arany színű, érzékeny, tartós.* Tiszta akusztikcső fülhallgató puha fülbud engedélyezze sima beszélgetés.* Széles körben használják a rendőr, katona, testőr stb...

HUF 2036.00 3915.00
5 darab /tétel 6.6 ft SMA Kábel Férfi-SMA Antenna Hosszabbító Csatlakozó RG58 2M
  • Új
Termék besorolása:

5 darab /tétel 6.6 ft SMA Kábel Férfi-SMA Antenna Hosszabbító Csatlakozó RG58 2M

6.6 ft SMA Kábel FérfiSMA Antenna Hosszabbító Csatlakozó RG58 2 MLeírás : Ultra Alacsony Veszteség Hosszabbító Kábel antenna RG58u MILSPEC 96% os Árnyékolt Tiszta Réz Koaxiális Kábel Alacsony Veszteség RF Kapcsolatok Teljes hossz : 2 Méter(49.2 Ft) Csatlakozó Típusa : SMA Típusú női(Lyuk belsejében), SMA Male(Pin belül) Csomag Tartalma : 5 x RG58 Csatlakozó Kábel, Ha kell változtatni az adapter vagy a hossza ,kérjük, lépjen kapcsolatba velem megrendelés előtt...

HUF 5111.00 5381.10
2db Optikai FC férfi-LC női optikai Adapter Csatlakozó Átalakító, S/M, M/M opcionális
  • Új
Termék besorolása:

2db Optikai FC férfi-LC női optikai Adapter Csatlakozó Átalakító, S/M, M/M opcionális

2db Kiváló minőségű FC férfiLC női csatoló,Defualt hajó 2db egyszemélyes mód (S / M) verzió, ha kell multimódusú 62.5 / 125 vagy multimódusú 50 / 125 változat, Hagyj üzenetet, miután a rendelés.Ingyenes Szállítás / Követési számot.Jellemzők : Újrafelhasználható akár 1000szer Nagy pontosságú, kompatibilis jó Nagy megbízhatóság, stabilitás, Ez a kapcsolókészülék egy optikai kapcsolat a különböző optikai kapcsolat a fejét passzív alkatrészek...

HUF 5643.00 5940.00
Kompatibilis a GLC-BX120-U 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Adó SFP modul
  • Új
Termék besorolása:

Kompatibilis a GLC-BX120-U 1000BASE-BX Kétirányú SFP TX1490nm/RX1550nm DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

HUF 19440.00
Új 2013 Freeship Kirisun PT5200 UHF 420-470MHZ Hordozható Profi kétirányú Rádió 4W walkie talkie kirisun adó
  • Új
Termék besorolása:

Új 2013 Freeship Kirisun PT5200 UHF 420-470MHZ Hordozható Profi kétirányú Rádió 4W walkie talkie kirisun adó

Kirisun PT5200 UHF 420470 MHZ Hordozható Profi kétirányú RádióJellemzők : Kompakt Méret, Könnyű SúlyKompakt kialakítás lehetővé teszi, hogy ez a PT5200 rádió könnyen hordozható.Csatorna Angyali ÜdvözletAz aktuális csatorna száma lehet hallottam, amikor elforgatja a csatorna gombot.VizsgálatA rádió is folyamatosan vizsgálat minden csatorna a vizsgálat lista, aktív beszélgetést.Foglalt Csatorna KizárásMegakadályozza, hogy a beavatkozás a beszélgetést...

HUF 36720.00
GUYANG GY563 Optikai Teljesítmény Mérő 850~1625nm( -70~+10dBm -50~+26dBm) a 1mw VFL
  • Új
Termék besorolása:

GUYANG GY563 Optikai Teljesítmény Mérő 850~1625nm( -70~+10dBm -50~+26dBm) a 1mw VFL

FunkcióEgyéni KalibrációsÁllítsa be az AutomatikKikapcsolásHullámhosszMemória funkció után kapcsolja ki a teszterNagy Pontosságú, nagy ,Magas érzékenység, magas linearitásStabil VFL KimenetUSB Töltés portFC,SC Csatlakozó18650 Liion AkkumulátorAlacsonyabb fogyasztás, design, hosszú készenléti időGumi Ki shell, nőtt a védő tulajdonságait terepmunkaSpecifikációOptikai Teljesítmény MérőÉrzékelő TípusaIn Ga AsOptikai CsatlakozóSC / FC & 2,5 mm, UniverzálisKalibrált Hullámhosszú850,1300,1310,1490,1550,1625 nmMérési Tartomány+6 ~ 70 kmPontosság±0.2 d BTeljesítmény Mérése Linearitás±0.1 d BKijelző Felbontása±0.01 d BTeljesítmény Kijelző Egységd Bm, m W, u WVizuális HibakeresőtKimeneti teljesítmény1mw / 10 MW / 20mw / 30mwTartomány12 [email protected]ó2,5 mm, UniverzálisLézer biztonsági értékelés2...

HUF 13122.00 14580.00
Ingyenes Szállítás SC-LC Hibrid-Adapter SC Férfi-LC Női Optikai Adapter
  • Új
Termék besorolása:

Ingyenes Szállítás SC-LC Hibrid-Adapter SC Férfi-LC Női Optikai Adapter

Ingyenes Szállítás SCLC HibridAdapter SC FérfiLC Női Optikai AdapterEz a LC(Női) SC(Férfi) típusú optikai hibridadapter szabályozott típusú rostbeépített adapter csatlakozó, amely alá a művelet a splicing, valamint csatlakozó között száloptika.Funkció : Újrafelhasználható akár 1000szerNagy pontosságú, jó kompatibilitásiNagy megbízhatóság, stabilitásTulajdonságok : 1...

HUF 2967.30
Neophotonics PT7420-51-ES-FÚJ Egyetlen mód Modul 1,25 G-1310NM-40 KM-ESFP üvegszálas optikai adó-vevő
  • Új
Termék besorolása:

Neophotonics PT7420-51-ES-FÚJ Egyetlen mód Modul 1,25 G-1310NM-40 KM-ESFP üvegszálas optikai adó-vevő

Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.Üdvözöljük a See Me Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon See Me eladó

HUF 7781.40
Ingyenes Szállítás 2db/sok GPON EPON 2.0 mm 1x4 ABS Doboz NYRT Elosztó Modul 1*4 SC/APC Üvegszálas Optikai NYRT Splitter
  • Új
Termék besorolása:

Ingyenes Szállítás 2db/sok GPON EPON 2.0 mm 1x4 ABS Doboz NYRT Elosztó Modul 1*4 SC/APC Üvegszálas Optikai NYRT Splitter

Ingyenes Szállítás 2db / sok GPON EPON 2.0 mm 1x4 ABS Doboz NYRT Elosztó Modul 1*4 SC / APC Üvegszálas Optikai NYRT Splitter Funkciók*Kiváló Mechanikai,Kis Méret*Nagy Megbízhatóság*Alacsony beiktatási alacsony Polarizáció Függő veszteség*Magas csatorna számít*Kiváló Környezeti Stabilitás, széles Körben HasználtAlkalmazások*Az FTTx Telepítések(GPON / BPON / EPON)*Kábel televízió (KÁBELTÉVÉ)*Helyi hálózatok (LAN)*Vizsgálati berendezés*Passzív optikai hálózatok(PON)Műszaki adatok1 1x N (a csatlakozó)(Csatornák száma)1×21×41×81×161×321×642×22×42×82×162×322×64(Operációs Wavelenth)1260, hogy 1650P Szint Beiktatási47.410.513.71720.34.47.610.814.117.420.7S Szinten Beiktatási4.27.610.71417.320.74.67.911.21518.121.7(Egységes)0.40.60.811.21.60.811.21.51.82(PDL)0.20.30.30.30.30.50.30.30.30.30.30.5(Return Loss)több mint 55(Irányított)több mint 55(Típusú rost)ITU G657 A(Működési hőmérséklet)4085(Pigtail hossz)1 m vagy 1, 5 m, vagy a testreszabottRendelési InformációkPLCSPort TípusKábel TípusaSzál HosszaCsatlakozó TípusaStílCsomagPLC Splitter1*41*81*161*321*642*32Mások Adja Meg0,25 mm Puszta rostSzalag ÜvegszálasFanout 0.9 mm Laza Cső2.0 mmes Kábel3.0 mmes Kábel1 méter1,5 méteradja megFC / APCFC / PCSC / APCSC / PCST / UPCLC / APCMások Adja MegRozsdamentes acél hüvelyMűanyag Modul19 1 U RackMások Adja Meg

HUF 12825.00
Superbat Nagy Nyereség a 2,4 GHz-es 7dBi Dönthető forgatható Omni WIFI Antenna RP-TNC Dugó Vezeték nélküli Router WLAN PCI Kártya Gumi Aerail Emlékeztető
  • Új
Termék besorolása:

Superbat Nagy Nyereség a 2,4 GHz-es 7dBi Dönthető forgatható Omni WIFI Antenna RP-TNC Dugó Vezeték nélküli Router WLAN PCI Kártya Gumi Aerail Emlékeztető

Nagy Nyereség a 2,4 GHzes 7d Bi Omni WIFI Antenna RPTNC Férfi Csatlakozó Vezeték nélküli Router WLAN PCI Kártya Gumi Aerail Emlékeztető FeketeModell : WA2884T02 SP4070Ez a kompakt 2,4 GHzes körsugárzó "gumi kacsa" Wi Fi antenna biztosít széles lefedettség, valamint 7d Bi szert...

HUF 1690.00 1879.20